Anglický jazyk - 5. třída

Dobrý den, dnes je čtvrtek 15. 10. a já prosím o zaslání DÚ - PS s. 7/4 .

Nový úkol:
PS s. 7/5 - puzzle - otázka - odpověď, vybarvi správnou možnost odpovědi.
      s. 7/6 - napiš podle vzoru o sobě

Oba vypracované  úkoly vyfoť najednou a pošli mi  dnes do 20.00  hod.
I.B.

16. 10. 2020 - pátek
Děkuji všem, kteří zaslali v termínu zadaný úkol z PS. Zpětnou vazbu s hodnocením jsem vám odesílala. Puzzle se většině povedlo sestavit správně :-) .
Upozorňuji však ty, kteří mi vypracovaný úkol neposlali, že nemohu dobře hodnotit to, co splněno nebylo. Dávám vám ještě šanci doposlat úkol do pondělí do 10.00 hod.

Hezký víkend I. B

19. 10. 2020 - pondělí
Dnes máme další úkol - pracujeme podle rozvrhu - a někteří mi ještě neposlali úkol z minulého čtvrtku!
Jde o: Nogovou, Mišálková, Horváthovou, Šugára, Gila.
 Musím tedy zareagovat na nesplněný úkol - nedostatečnou. Po  zaslání tentokrát známku opravím. Je to poprvé a možná jste tuto stránku ještě neobjevili?

Dú: 1) Opakování všech  slovíček na s. 9 - znalost útní i písemné podoby
        2) uč. s. 8 - WORD WATCH - podle smyslu přiřaď výpovědi  1- 6 k osobám ( tužkou do učebnice)

Moje emailová adresa je na webu školy v záložce Učitelé: stonava.baranova@seznam.cz

19.10. večer - nemám od některých zaslaný úkol z dnešní vyučovací hodiny - 2.(3.) vyučovací hodina. Zítra budeme pokračovat v práci   - vše podle rozvrhu. Posíláte cvičení vždy po zadání, pokud nanapíšu jinak. Jako bychom spolu pracovali ve škole.

20.10. 2020 - úterý
Dnešní aktivita je z PS s. 9/7
Najdi v textu chyby
Slovo, které neodpovídá textu v bublinách na s 8 - 9 zřetelně škrtni podle vzoru (nad to napiš správnou variantu - př. Ashton nahraď slovem school). Dej si pozor na označení tříd, i tam jsou chyby :-D Celkem je v textu  12 chyb :-)
Úkol neposílej - zkontrolujeme po návratu do školy.                                    Další práce zase ve čtvrtek.

22. 10. 2020 - čtvrtek
Poslední hodina UNIT1 - opakovací

Uč. s. 9 - dole MY PORTFOLIO - š umět:
 - představit se - řekni si nahlas podle vzoru v učebnici
- představit rodinu - řekni si nahlas
- říkej si věty se slovesem can I...

Pokud by jste měli nějakou otázku k učivu nebo chtěli mi jen napsat jak se máte,co třeba děláte. Můžete mi napsat na mail: stonavaa.kheimerova@seznam.cz