2.třída 2016/2017

Malý Svět techniky

V pátek 23.9.2016 navštívili nejlepší sběrači 2.tř. úžasně zábavný Malý Svět techniky U6 v Ostravě -Vítkovicích, podívejte se.

1.12.2016 jsme zkoušeli , zda jsme dobrá parta. Podívejte se , jak  nám to šlo.

V úterý 13.12. 2016 jsme navštívili Slezskoostravský hrad. Byly pro nás připraveny vánoční dílny, ve kterých jsme si vyrobili vánoční stromek a anděla. Prohlédli jsme si  betlémy ,také jsme nakoukli do  čertí školy a do  kovárny, poseděli na Lavičce zamilovaných,vyšli jsme na vyhlídkovou věž a někteří si vyzkoušeli útrpné právo, podívejte se. Na návštěvu hradu budeme moc rádi vzpomínat.

We wish you a Merry Christmas !

Aby se nám ještě lépe četlo, vyrobili jsme si záložky do knížky. Podívejte se, jak se nám povedly.

Dne 10.1.2017  jsme se opět sešli ve školní družině. Povídali o jsme si o tom, co prospívá našemu zdraví. Podívejte se, co všechno jsme dělali a jak se nám to povedlo.

V úterý 22.3. jsme pozorně sledovali, jak se máme chovat při požáru a na chvíli jsme byli hasiči.

"Králíčkův den"

V pátek 7.4.2017 se ve Stonavě vynášela Morana.Že nevíte o co jde? Tak se podívejte...